"Дякую загребському «Динамо» за все. Це мій перший клуб і моя велика любов. Настала пора переходити у «Барселону"», - написав атакувальний півзахисник у соцмережі.
Останнім часом ЗМІ повідомляли про бажання сторін якнайскоріше завершити переговори щодо трансферу.
Суму переходу оцінюють у розмірі близько чотирьох мільйонів євро.