2-го березня о 14:00 на НСК «Олімпійський» відбудеться товариський матч ультрас ФК «Динамо» і ФК «Шахтар».
Матч єдності є спільною громадської ініціативної київських і донецьких ультрас, пише сайт арени.
Вхід вільний для всіх бажаючих через північні ворота стадіону.
Раніше повідомлялося, що президент ФФУ Анатолій Коньков у захопленні Будинку футболу звинуватив ультрас «Динамо»