Ультрас «Динамо» і «Шахтаря» проведуть у Києві матч єдності

Футбол України 1 Березня, 00:10 736
Ультрас «Динамо» і «Шахтаря» проведуть у Києві матч єдності  | 19-27
2-го березня о 14:00 на НСК «Олімпійський» відбудеться товариський матч ультрас ФК «Динамо» і ФК «Шахтар».

2-го березня о 14:00 на НСК «Олімпійський» відбудеться товариський матч ультрас ФК «Динамо» і ФК «Шахтар».

Матч єдності є спільною громадської ініціативної київських і донецьких ультрас, пише сайт арени.

Вхід вільний для всіх бажаючих через північні ворота стадіону.

Раніше повідомлялося, що президент ФФУ Анатолій Коньков у захопленні Будинку футболу звинуватив ультрас «Динамо»