Ультрас Динамо Київ офіційно повідомляють про свою непричетність до захоплення Будинку футболу.
Враховуючи складну ситуацію всередині країни ми не плануємо вдаватись до будь-яких дій, які ведуть до її подальшої дестабілізації. Натомість ми будем робити все від нас залежне, щоб в Україні якнайшвидше настали мир та злагода.
Ультрас Динамо Київ.