«Післяобідній відпочинок, але дуже холодно, -7 градусів у Києві. Продовжуємо тренування», - написав Самбрано на сторінці в Instagram, додавши своє фото.
«Післяобідній відпочинок, але дуже холодно, -7 градусів у Києві. Продовжуємо тренування», - написав Самбрано на сторінці в Instagram, додавши своє фото.