Генеральний директор «Спартака» Роман Асхабадзе розповів про будівництво стадіону в Тушино та матч-відкриття.
- Завдання введення арени в експлуатацію до наміченого терміну ніхто не відміняв (перший матч на стадіоні пройде 24 липня). Леонід Арнольдович Федун контролює хід будівництва стадіону практично кожен день. Ще минулого року керівництвом «Великого «Спартака» було прийнято рішення сформувати департамент, відповідальний за введення в експлуатацію «Відкриття Арени», управління стадіоном і комерціалізацію об'єкта. Це і квиткові програми, і всілякі програми для вболівальників, і робота з потенційними спонсорами, і музей, який вперше з'явиться в історії «Спартака».
- Чому суперником у матчі-відкритті буде саме київське «Динамо»?
- Це історично принциповий суперник, гра з ним викличе ажіотаж. Що стосується західних топ-клубів, через те, що чемпіонат світу закінчується 13 липня, багато збірників не змогли б гарантовано взяти участь в цьому матчі. А привозити клуб з ім'ям, але без провідних футболістів - неправильно, насамперед відносно наших уболівальників.