Євген Хачеріді: «У Києві точно не програли б»

Динамо Київ 1 Березня, 08:58 948
Євген Хачеріді: «У Києві точно не програли б»     | 19-27
Захисник «Динамо» Євген Хачеріді пояснив, чому його команда за сумою двох матчів виявився слабшою «Валенсії».

Захисник «Динамо» Євген Хачеріді причини поразки іспанській «Валенсії» по сумі двох матчів.

- Першу гру ми програли 0:2. Думаю, якби ми грали в Києві, ми, напевно, точно не програли б. Все-таки грали на нейтральному полі, це чуже поле для нас. Але це не виправдання. Ми ту гру не зовсім добре зіграли, а матч-відповідь - вже більш-менш нормально, - сказав Хачеріді каналу «Футбол 1».