Захисник «Динамо» Євген Хачеріді причини поразки іспанській «Валенсії» по сумі двох матчів.
- Першу гру ми програли 0:2. Думаю, якби ми грали в Києві, ми, напевно, точно не програли б. Все-таки грали на нейтральному полі, це чуже поле для нас. Але це не виправдання. Ми ту гру не зовсім добре зіграли, а матч-відповідь - вже більш-менш нормально, - сказав Хачеріді каналу «Футбол 1».