Півзахисник київського «Динамо» розповів, з я якими сподіваннями він виходив на матч-відповідь проти «Валенсії».
За словами футболіста, він вірив у перемогу, навіть незважаючи на поразку в першому поєдинку з рахунком 0:2. - Я вам чесно кажу: за себе можу точно сказати, що була надія обіграти «Валенсію». Якби ми забили один м'яч, думаю, вони б почали хвилюватися, якось панікувати. Можливо, ми потім би дотиснули. Але цей один м'яч ще потрібно забити, - цитує Ярмоленка телеканал «Футбол 1».