Гравець «Актобе» Петро Бадло прокоментував перехід колишнього гравця київського «Динамо» в казахстанський клуб.
- Я його ще навіть не бачив. Наскільки я знаю йому заборонили в'їзд до Туреччини чи щось таке. Йому не дозволили приїхати на збір «Актобе». Тому він приїхав уже сюди в Актюбінськ, - розповів футоболіст.
Він з командою ще не тренувався . Його ніхто ніде не бачив. Мілевський колись багато голів забив. Сподіваюся, що він допоможе нам, а там буде видно.
Я з ним особисто не знайомий, не зустрічався. Він розуміє, яка у нього ситуація. Думаю, він буде над цим працювати, щоб у такі ситуації більше не потрапляти. Буде доводити протилежне, - цитує Бадло телеканал «Футбол 1».