Гендиректор «Чорноморця»: «Виграємо у «Динамо»

Динамо Київ 1 Березня, 18:11 660
Гендиректор «Чорноморця»: «Виграємо у «Динамо»    | 19-27
По завершенні матчу «Ліон» - «Чорноморець» (1:0) генеральний директор одеситів Сергій Керницький за допомогою перекладача коротко проаналізував поєдинок разом з президентом господарів Жан-Мішелем Ола. Розмова відбулася в підтрибунному приміщенні, де керівник «Чорноморця» пообіцяв перемогти одного з лідерів чемпіонату України, повідомляє телеканал «Футбол 1».

По завершенні матчу «Ліон» - «Чорноморець» (1:0) генеральний директор одеситів Сергій Керницький за допомогою перекладача коротко проаналізував поєдинок разом з президентом господарів Жан-Мішелем Ола. Розмова відбулася в підтрибунному приміщенні, де керівник «Чорноморця» пообіцяв перемогти одного з лідерів чемпіонату України, повідомляє телеканал «Футбол 1».

- Я скажу, що з вашим основним складом нам легше було грати. А то ви в Одесі п'ять захисників виставили, - пояснив Керницький.

- Бажаю, щоб Ви перемагали в чемпіонаті. А ще бажаю обіграти «Шахтар», - відповів Ола.

- Ми з «Шахтарем» вже зустрічалися. А ось у «Динамо» Київ виграємо! - Сказав гендиректор «Чорноморця».