По завершенні матчу «Ліон» - «Чорноморець» (1:0) генеральний директор одеситів Сергій Керницький за допомогою перекладача коротко проаналізував поєдинок разом з президентом господарів Жан-Мішелем Ола. Розмова відбулася в підтрибунному приміщенні, де керівник «Чорноморця» пообіцяв перемогти одного з лідерів чемпіонату України, повідомляє телеканал «Футбол 1».
- Я скажу, що з вашим основним складом нам легше було грати. А то ви в Одесі п'ять захисників виставили, - пояснив Керницький.
- Бажаю, щоб Ви перемагали в чемпіонаті. А ще бажаю обіграти «Шахтар», - відповів Ола.
- Ми з «Шахтарем» вже зустрічалися. А ось у «Динамо» Київ виграємо! - Сказав гендиректор «Чорноморця».