Йожеф Сабо: «Власники клубів можуть кинути своє футбольне господарство»

Динамо Київ 1 Березня, 19:03 826
Йожеф Сабо: «Власники клубів можуть кинути своє футбольне господарство»  | 19-27
Заслужений тренер України Йожеф Сабо - про те, чи зможе складна політична ситуація в країні вплинути на український футбол.

Заслужений тренер України Йожеф Сабо - про те, чи зможе складна політична ситуація в країні вплинути на український футбол.

- Думаю, всім нам потрібно запастися терпінням, пережити революцію і події, які так чи інакше виявилися пов'язаними з нею. Адже цілком природно, що все позначиться і на футболі. Невідомо, як далі складатиметься ситуація з деякими клубами Прем'єр-ліги.

Не стану виключати, що багато власників українських клубів підуть від гріха подалі, кинувши футбольне господарство напризволяще. Фінансова ситуація в країні не додає оптимізму - напевно багатьом буде важко в колишньому обсязі утримувати свої клуби.

Яскравий приклад - ситуація з «Металістом» - несподівано виявилося, що президент харківського клубу мало не підставна особа. І не зовсім зрозуміло, яка доля чекає футболістів.

Перший весняний тур чемпіонату України перенесено, і поки невідомо, коли все відновиться. Мені здається, що рішення про перенесення туру було поспішним - все-таки ситуація в країні налагоджується. Хоча, можливо, міністерство внутрішніх справ не даремно просить почекати з відновленням чемпіонату. Ймовірно, в цьому відомстві та й у керівництві країни володіють якимись фактами, які залишаються за кадром для простого обивателя. Що ж, поживемо - побачимо.