Ігор Коломойський погодився стати керівником Дніпропетровської облдержадміністрації.
Про це «Українській правді» повідомив екс-глава МВС Юрій Луценко.
За його словами, зараз ведуться переговори з іншими представниками великого бізнесу і олігархами для того, щоб вони очолили області Південно-Східних регіонів України. Мета - стабілізувати ситуацію, використовуючи не тільки державні, а й приватні ресурси для єдності України.