Власник «Дніпра» очолить Дніпропетровську область - «для стабілізації ситуації»

Футбол України 1 Березня, 22:57 776
Власник «Дніпра» очолить Дніпропетровську область - «для стабілізації ситуації»     | 19-27
Ігор Коломойський погодився стати керівником Дніпропетровської облдержадміністрації.

Ігор Коломойський погодився стати керівником Дніпропетровської облдержадміністрації.

Про це «Українській правді» повідомив екс-глава МВС Юрій Луценко.

За його словами, зараз ведуться переговори з іншими представниками великого бізнесу і олігархами для того, щоб вони очолили області Південно-Східних регіонів України. Мета - стабілізувати ситуацію, використовуючи не тільки державні, а й приватні ресурси для єдності України.