Михайло Радуцький: «Я готовий захищати Україну зі зброєю в руках»

Динамо Київ 2 Березня, 08:35 2245
Михайло Радуцький: «Я готовий захищати Україну зі зброєю в руках»  | 19-27
Президент клініки «Борис», котра має досвід багаторічної співпраці з київським «Динамо», висловив власну позицію стосовно конфлікту в Криму.

Президент клініки «Борис», котра має досвід багаторічної співпраці з київським «Динамо», висловив власну позицію стосовно конфлікту в Криму.

«Я ніколи не відносився до радикалів. Ті, хто мене знають, це підтвердять. Але сьогодні як людина, як представник найгуманнішої професії, я готовий різко змінити свій світогляд. Коли чужа кирза топче мою землю, коли я розумію, що це призведе до величезних жертв серед моїх дітей, близьких друзів, співгромадян - я свідомо стаю радикалом.

Я не хочу більше бачити кров, смерть людей і муки поранених. Я ненавиджу війну, але сьогодні я готовий брати зброю і йти захищати свою країну, яка дала мені можливість стати тим, ким я є. Правда з мене поганий солдат, але я хороший медик, і готовий зробити все для захисту своєї країни, - пише Радуцький на своїй сторінці у Facebook.