«Мене не хвилює реакція людей. Я вже давно дорослий, щоб самостійно робити вибір. Подобається воно їм чи ні – їхні справа. Я прийняв обдумане рішення. Я можу гарти за «Динамо», в силах підтримувати конкуренцію. Все ще хочу грати, тому що молодий. Я знизив свою зарплату, тому що дуже люблю футбол. Моє серце все ще належить «Бордо», сподіваюсь туди повернутися. Не вважаю себе зрадником через те, що перейшов у «Сент-Етьєн», - цитує Тремулінаса le10sport.com.