Агент: «Якщо до літа ситуація в Україні не нормалізується – всі помітні легіонери країну залишать»

Динамо Київ 2 Березня, 10:00 1103
Агент: «Якщо до літа ситуація в Україні не нормалізується – всі помітні легіонери країну залишать»   | 19-27
Футбольний агент Олексій Сафонов пророкує наплив укрїнських легіонерів в Росію та Європу.

- Найкращий бомбардир чемпіонату України Марко Девіч зможе в «Рубіні» стати зіркою?

- Це залежить від того, хто буде з ним грати поруч. Так, корисно діяти на передній лінії, постійно створювати проблеми для оборони і багато забивати Девіч вміє. Але це робити простіше, коли тобі снаряди підносять ті ж Натхо з Рязанцевим. А от якщо на їхньому місці опиняться молоді футболісти... Не знаю, не знаю...

- Закрити у нас трансферне «вікно» хоча б на тиждень пізніше - багато гравців «Металіста» могли б ще перебратися в російські клуби?

- У цьому випадку 10-12 гравців українських клубів точно опинилися б у нас.

- Не тільки з «Металіста»?

- Ні. Фінансові труднощі харків'ян - це лише приватна проблема. Іноземних футболістів дуже турбують події, які відбуваються в Україні. Враховуючи, що сильних гравців там у провідних клубах достатньо, вони б напевно скористалися можливістю перейти в російські клуби. Якщо до літа обстановка не нормалізується, всі помітні фігури, принаймні легіонери, країну залишать. Багато поїдуть до Європи, а хтось, звичайно, приїде і до нас, - цитує Сафронова «Спортивный уик-енд«.