«Шахтар» пропонує знову змінити формат УПЛ

Футбол України 6 Березня, 14:16 627
«Шахтар» пропонує знову змінити формат УПЛ | 19-27
Гендиректор «Шахтаря» Сергій Палкін вважає, що чемпіонат України проводити інакше.
«Якщо подивитися на сьогоднішній формат, то ажіотаж навколо матчів вирішального туру, перед поділом на шістки, дуже великий. Матч «Маріуполь» - «Олімпік» був цікавішим, ніж «Карпати» - «Шахтар» чи «Динамо» - «Зоря».

Чи варто шукати інші варіанти? Спочатку ми пропонували формат. Його прийняли, але прийняли без плей-офф, коли сьоме місце бореться за єврокубки. Для другої шістки це був би свій турнір, який вони б розігрували, щоб потрапити в єврокубки. Це також було б дуже цікаво.

У другій шістці потрібно ще більше закрутити інтригу. Не потрібно боятися вдаватись до жорстких, серйозних рішень. Можливо навіть ризикованих. Але їх потрібно приймати і методом проб і помилок йти далі», сказав Палкін.