Хавбек «Динамо» після фінального свистка за розмови з арбітром отримав другу жовту картку, яка перетворилась на червону.
Відзначимо, що першу жовту картку, через яку гравець не зіграє у матчі-відповіді, Гармаш отримав на 70 хвилині за неспортивну поведінку проти Іммобіле.
Нагадаємо, що матч-відповідь «Динамо» – «Лаціо» відбудеться 15 березня у Києві.