Бойко: «Дії нашого захисту потрібно проаналізувати»

Динамо Київ 8 Березня, 23:24 746
Бойко: «Дії нашого захисту потрібно проаналізувати» | 19-27
Голкіпер «Динамо» Денис Бойко прокоментував нічийний результат матчу з «Лаціо».

- Для нас результат позитивний. Забили два м'ячі на виїзді. Ми дуже добре почали другий тайм, але трохи не вистачило концентрації - пропустили два швидкі м'ячі. Повторюся, з огляду на двоматчеве протистояння, результат позитивний.

- Чи задоволені ви діями захисту? Два м'ячі були забиті після обрізок.

- Потрібно дивитися, тренери зроблять розбір гри, вкажуть на наші помилки, а ми зробимо висновки, щоб більше їх не допускати. Але спочатку потрібно все проаналізувати - чи були це наші помилки або добре зіграла команда суперника.

- Що трапилося в кінцівці матчу, коли вам надавали медичну допомогу?

- У мене до цього були певні проблеми. Почала боліти нога, тому попросив допомоги лікарів.

- І відразу отримали жовту картку за затримку часу.

- Якщо чесно, я не розумію, за що її отримав. Запитав у судді, він сказав, що він поставив м'яч на лінію, і мені потрібно було ввести його в гру, а я пересунув його на метр в строну. Таке рішення арбітра