Олександр Рибка: «Багато розумників пишуть, щоб випив ще таблетку»

Динамо Київ 3 Березня, 06:03 1514
Олександр Рибка: «Багато розумників пишуть, щоб випив ще таблетку»   | 19-27
Голкіпер київського «Динамо» Олександр Рибка поспілкувався з журналістом програми «Профутбол».

Голкіпер київського «Динамо» Олександр Рибка дав коментар журналістам програми «Профутбол».

- Якби мені півтора роки тому сказали йди в «Арсенал» або «Кривбас», то я б зібрав речі і пішки пішов. Усі думають, що якщо ти вмієш кататися на велосипеді, то і через два роки будеш кататися. Навіть у настільному тенісі якісь навички залишаються, але я ж постійно тренувався і намагався підтримувати свою форму. Багато розумників пишуть, щоб випив ще таблетку і зробив паузу на два роки.