Андрій Ярмоленко: «Потрібно агресивніше грати в атаці»

Динамо Київ 3 Березня, 08:10 1019
Андрій Ярмоленко: «Потрібно агресивніше грати в атаці»  | 19-27
Вінгер київського «Динамо» прокоментував гру «біло-синіх» проти іспанської «Валенсії».

«Не можу сказати, що на 100 відсотків ми зробили все, що хотіли.

Ми не забили знову м'яч, і це насторожує. Напевно, потрібно агресивніше грати в атаці», - сказав Ярмоленко для програми« Профутбол».