«Не можу сказати, що на 100 відсотків ми зробили все, що хотіли.
Ми не забили знову м'яч, і це насторожує. Напевно, потрібно агресивніше грати в атаці», - сказав Ярмоленко для програми« Профутбол».
«Не можу сказати, що на 100 відсотків ми зробили все, що хотіли.
Ми не забили знову м'яч, і це насторожує. Напевно, потрібно агресивніше грати в атаці», - сказав Ярмоленко для програми« Профутбол».