- Зрозуміло, що перші думки зараз не про футбол, а про Україну. Я не хочу її поділу. Хочу, щоб все було мирно. Виходить, домагалися свого, а зараз країну почали ділити на Захід і Схід, Північ і Південь. І так вже стільки людей загинуло, зникло, постраждало - а політики на людських жертвах вирішують свої питання. Я проти цього. Я за те, щоб Україна була єдиною - з Кримом, Львовом, Донецьком, а не кожен сам по собі. Останніх новин не бачив, але спілкувався по телефону з Погорєловим - воротарем «Таврії». Каже, ледве виїхав з Криму на Київ - всі ці блок-пости... Зараз мені Кучук (тренер «Локо») говорить, мовляв, в Україні оголосили мобілізацію. Приїду додому, зайду в інтернет, подивлюся... Підштовхнути людей до війни - страшніше бути не може.
- Що кажуть партнери по «Локо»?
- Звичайно, запитують мою думку. Потрібно знати обидві сторони медалі. Бо якщо дивитися тільки з однієї, яку подають російські канали, вийде, що в Україні одні екстремісти і фашисти. Зачекайте! Бізнесмени або айтішники, молоді люди і літні, що вийшли на Майдан, - це екстремісти? Людей дістала ця ситуація. Просто так вони б не вийшли. «Ну так, так», - кивають партнери. Вони мене просили показати їм українські канали і ролики, які я на Youtube знайшов. Дивились і розуміли - не все так однозначно... Політики, не грайтеся на людських долях! Думаю, у них вистачить розуму не допустити війни.
Переклад - 1927