«Динамо» оштрафувало Гармаша після матчу з «Лаціо»

Динамо Київ 11 Березня, 20:20 885
«Динамо» оштрафувало Гармаша після матчу з «Лаціо» | 19-27
«Динамо» виписало великий штраф півзахиснику Денису Гармаша після матчу 1/8 Ліги Європи з «Лаціо» (2:2).

Про це повідомив ведучий програми «Великий футбол» Олександр Денисов.

Гармаш отримав червону картку вже після матчу.

Також Денис не потрапив в заявку «Динамо» на матч з «Вересом».