- Хто лідер «Динамо»? Складно сказати. Напевно, Циганков, хоча він ще молодий. Хороший хлопець, скромний, добре працює на тренуваннях. Тому і отримує результат. Мені б хотілося, щоб було більше лідерів на полі, і весь колектив був таким.
«Лаціо»? Сили завжди є. Інших варіантів у нас немає. Потрібно налаштовуватися. У першому матчі був хороший результат.
Денис Бойко: «Циганков ще молодий, але його вже можна вважати лідером «Динамо»
Голкіпер «Динамо» Денис Бойко в програмі «ПроФутбол» розповів про те, кого можна вважати лідером команди.