Олександр Алієв каже, що колишній клуб «прокинув» його на гроші.
- «Динамо» не захотіло зі мною продовжувати контракт. Але вони мені ще залишилися винні грошей, так можу сказати.
- Багато?
- Якщо президент захоче сказати, нехай скаже.
- Суркіс пояснив, чому не виплатив всі гроші?
- Нічого не пояснював. Захоче - пояснить. Поки почекаємо, поспішати не будемо.
- Подавати позов до Лозанни будете?
- Цього не хотілося б. Ми з ним дуже давно знаємо один одного, він був моїм президентом. Думаю, розберемося, - сказав Алієв.