Як стало відомо zbirna.com, збірна України визначилася з формою, в якій виступить у перших двох поєдинках 2018 року.
Матч проти Саудівської Аравії відбудеться 23 березня в іспанській Марбельї (початок о 18.30 за київським часом). Польові гравці української команди зіграють у синій формі, а голкіпер - у чорній.
Зі збірною Японії підопічні Андрія Шевченка зустрінуться 27 березня в бельгійському Льєжі (початок о 15.20 за Києвом). Футболісти національної команди надінуть жовту форму, а воротар - зелену.