«Ми виїхали з міста. Я боявся залишатися там. Там люди ходять зі зброєю та в масках, також розташовані бар'єри та важка техніка. Зараз ми знаходимося в Донецьку, звідки повинні вилетіти на збір в Анталію поки не стабілізується ситуація в Україні. Спочатку повинні були добиратися з іншого міста, але аеропорт був закритий.
«Гравці бояться, особливо легіонери, і мають бажання залишити команду. Є проблеми із коштами, оскільки рахунки заблоковані. Я не знаю, що станеться в найближчому майбутньому», - зазначив Бурдужан.