Російський захисник донецького «Металурга» прокоментував ситуацію в Україні та закликає всіх не панікувати.
24-річний російський захисник донецького «Металурга» Георгій Зотов поділився, як він відчуває ситуацію в Україні:
- Я не думаю, що справа дійде до чогось страшного. Просто в цій ситуації кожному потрібно заспокоїтися, тримати себе в руках, не панікувати і не впадати в істерику. Та неприязнь, яку зараз намагаються посіяти між українцями та росіянами - це чисто політичні ігри. Кому це потрібно? Я взагалі не бачу сенсу сіяти розбрат між нашими народами. Сусіди завжди повинні знайти між собою компроміс, адже нам жити разом і через 50, і 100 років. Тому, сподіваюся, що все вирішиться найближчим часом. Особисто моя думка: у росіян, які тут живуть і працюють, не повинно виникнути якихось проблем. У всякому разі, я дуже на це сподіваюся. Коли була найбільш напружена ситуація в Києві, з жертвами, ми якраз були на зборах у Туреччині. Так у нас тема Майдану була найголовнішою - у деяких хлопців в Києві живуть родичі, тому всі дуже переживали за них. Мені постійно телефонують і пишуть друзі і родичі з Росії. Дізнаються, як обстановка, чи все нормально? Звичайно, переживають за мене. Я кажу, що в Донецьку поки все спокійно. Зараз ось якісь мітинги за те, щоб Донецьк приєднати до Росії. Ну, це все несерйозно, хтось просто висловлює свою особисту думку. Кажуть «хочемо в Росію тому, що говоримо по-російськи». Так, в Донецьку дійсно майже всі говорять по-російськи. А на Кубані є райони, де майже поголовно говорять по-українськи. Але ніхто ж не вимагає приєднати Кубань до України.
Так що, я думаю, Україна точно залишиться при своїй території, найголовніше, ще раз повторю, всім заспокоїтися і охолонути. Упевнений, що Україна впорається з усіма негараздами і все тут буде добре.
Як би там не було, але спорт вже точно повинен залишатися поза політикою, тому я сподіваюся, усе те, що зараз відбувається, не позначиться на футболі і першість України таки відновиться. Ну, не знаю, подивимося.