Екс-захисник київського «Динамо» та московського «Спартака» Владислав Ващук вважає, що кримські футбольні команди не погодяться грати у російській Прем'єр-Лізі.
- Я далекий від політики і не знаю, куди вона поверне, але люди зі спорту не звикли кидати один одного. Або всі разом, або ніяк, ніхто нарізно грати не стане, - цитують Ващука «Известия»
Нагадаємо, що депутат Державної думи від фракції ЛДПР Роман Худяков направив звернення на ім'я президента Російського футбольного союзу Миколи Толстих з проханням розглянути можливість приєднання кримських команд до російського чемпіонату.
Натомість, у футбольному клубі «Севастополь» заявили, що, незважаючи на перенесення весняної частини чемпіонату України, клуб планує дограти цей сезон з українськими суперниками:
- Якщо пропозиція зіграти з одним з російських клубів прозвучить, то ми, звичайно, її розглянемо. Обговорювати зараз перехід в російську першість нам здається нелогічним, - відзначили в прес-службі ФК «Севастополь» - У кожному разі зараз наша головна турбота - це наш власний чемпіонат з футболу, проведення якого відклали у зв'язку з нинішніми політичними заворушеннями, щоб уникнути можливості терактів на стадіонах.