Півзахисник «Лаціо» Марко Пароло - про поєдинок з «Динамо»

Динамо Київ 14 Березня, 18:54 550
Півзахисник «Лаціо» Марко Пароло - про поєдинок з «Динамо» | 19-27
Півзахисник «Лаціо» пообіцяв, що завтра «Лаціо» буде атакувати весь матч.

- Ми постараємося показати максимум в цьому матчі, щоб скоріше забути попередні невдачі. Так, «Динамо» - агресивна команда, але ми не будемо тільки захищатися. Будемо йти вперед, атакувати. «Динамо» показало себе збалансованою командою, яка добре діє на різних відрізках гри.

- Що ми можемо побачити завтра?

- Потрібно просто грати, атакувати і добиватися результату.