Пабло Фонтанелло, Маркус Бергер, Андерсон Сантана, Франк Джа Джеджу і Сито Рієра - саме вони більше не будуть виступати за одеський колектив.
«Враховуючи надзвичайно складну суспільно - політичну ситуацію в Україні і в Одесі, відсутність конкретики з боку ФФУ і Прем'єр-ліги в термінах визначення початку весняної частини чемпіонату країни, ФК Чорноморець був змушений піти назустріч наполегливим проханням іноземних футболістів команди і членів їх сімей, які вкрай стурбовані за свою безпеку, а також за перспективи повноцінної ігрової практики найближчим часом. У зв'язку з цим, наш клуб прийняв рішення припинити дію контрактів за згодою сторін з наступними гравцями: Пабло Фонтанелло, Маркус Бергер, Андерсон Сантана, Франк Джа Джеджу, Лоренцо Рієра.
Колектив ФК Чорноморець сердечно дякує цим футболістам за їх колосальний внесок в успішні виступи команди в останні роки. Їх високопрофесійний, самовідданий і яскравий футбол дозволив Чорноморцю увійти до числа провідних клубів країни і голосно заявити про себе на європейській арені», - свідчить заява на офіційному сайті «Чорноморця».
Нагадаємо, всі перераховані вище футболісти входили в основну обойму Моряків. Фонтанелло і Бергер становили пару центральних захисників, Сантана з Джа Джедже борознили ліву бровку в захисті і півзахисті відповідно, а Рієра виконував свої обов'язки в ролі атакуючого хавбека.