«Динамо» на високих стадіях єврокубків: 15 спроб

Динамо Київ 15 Березня, 11:20 610
«Динамо» на високих стадіях єврокубків: 15 спроб | 19-27
Сьогодні ввечері чекаємо на 16-ту!

Столична команда дебютувала в турнірах УЄФА восени 1965 року. Відтоді кияни 15 разів сягали. високих стадій — тобто мінімум чвертьфіналу — єврокубків.

Із цих 15-ти спроб дев’ять разів динамівці завершували сезони на етапі чвертьфіналу, чотири рази — півфіналу, двічі «синьо-білі» вигравали змагання УЄФА, - наводить статистику офіційний сайт УПЛ.

Сподіваємося, сьогодні ввечері ми станемо свідками 16-го виходу до високої стадії європейського турніру!

А насамкінець додамо, що в змальованому контексті «Динамо» є найуспішнішим клубом центрально-східної частини нашого континенту. На другому місці після киян — сербська «Црвена Звєзда», в якої 14 участей у високих стадіях ЄК (по одному виграшу та фіналу, чотири півфінали плюс вісім чвертьфіналів).

«ДИНАМО» НА ВИСОКИХ СТАДІЯХ ЄВРОКУБКІВ

Примітка. У наведеній таблиці не враховані дві участі (1975 та 1986 роки) в Суперкубку УЄФА.

На фото: «Динамо» — чвертьфіналіст Ліги чемпіонів сезону-1997/98.