Андрій Ярмоленко: «Хочеться, щоб в Україні був мир, а всі люди - щасливі»

Динамо Київ 3 Березня, 21:31 835
Андрій Ярмоленко: «Хочеться, щоб в Україні був мир, а всі люди - щасливі»      | 19-27
Атакуючий півзахисник київського «Динамо» і збірної України Андрій Ярмоленко розповів про майбутній товариський матч зі збірною США і про те, як на футболістів впливають події, що відбуваються в Україні.

Атакуючий півзахисник київського «Динамо» і збірної України Андрій Ярмоленко розповів про майбутній товариський матч зі збірною США і те, як на футболістів впливають події, які відбуваються в Україні.

- Про збірну США щось знаєш?
- Поки нічого, окрім того, що ця команда буде грати на чемпіонаті світу в Бразилії. А так, в принципі, гра американців ще не вивчалася - думаю, що завтра саме цим і будемо займатись. Але в будь-якому випадку, буде цікаво зіграти з таким суперником і перевірити себе в цьому поєдинку. Крім того, даний матч дозволить нам набрати форму до початку чемпіонату.

- Фоменко сказав, що очікує від збірної США британського футболу - у зв'язку з тим, що більшість гравців цієї команди виступають у клубах англійської прем'єр-ліги. Наскільки тобі комфортно грати проти суперника, який сповідує англійський стиль гри?
- Думаю, що в першу чергу ми повинні зосереджуватися на своїй грі і будувати свої дії на футбольному полі таким чином, щоб суперник підстроювався під нас, а не ми під нього.

- Матч пройде на Кіпрі. Нещодавно «Динамо» там же програло «Валенсії». Не дуже приємне повернення...
- Матчі з «Валенсією» - вже в минулому. Тому єдиний мінус місця проведення поєдинку - в тому, що ця гра, по суті, пройде без глядачів. Ми-то граємо для вболівальників і завжди приємніше виступати перед заповненими трибунами.

- Ну а якщо говорити про причини перенесення матчу з США на Кіпр, то всі трагічні події, які відбуваються в Україні, взагалі дозволяють цілком сконцентруватися на футболі, або ж важкий психологічний фон присутній постійно?
- Звичайно, осад завжди залишається. У будь-якій ситуації. Як би не намагався відволіктися. І це не може не впливати на тренування і гру. У цій ситуації я нічого несподіваного не скажу: мені, як і будь-якому іншому українцю, хочеться, щоб у нас в країні все скоріше налагодилося, щоб все було мирно, а всі люди - щасливі.

- Судячи з усього, і 20-й тур чемпіонату України буде перенесений, як це було раніше з 19-м туром. У «Динамо» ходять розмови про те, де ви в такому випадку будете проводити тренувальну роботу - на базі або ж на якомусь зборі за кордоном?
- Ні, поки про це ніяких розмов не було. Думаю, що коли повернемося в розташування «Динамо» після матчу з США, тоді і буде все відомо.

- Ну а від матчів із «Валенсією» психологічно вже відійшли?
- Думаю, що цю невдачу вже потрібно забувати і перебудовуватися на наступні цілі та завдання, працювати для їх досягнення.

Переклад - 1927