Ігор Петров: «Динамо» продемонструвало футбол хорошої якості»

Динамо Київ 4 Березня, 07:59 852
Ігор Петров: «Динамо» продемонструвало футбол хорошої якості»  | 19-27
Перший капітан української збірної в офіційних матчах Ігор Петров прокоментував гру «біло-синіх» в матчі-відповіді на «Местальї».

«Незважаючи на проблеми, які виникли у динамівців, кияни змогли продемонструвати футбол хорошої якості на полі «Валенсії». Два поєдинки на виїзді в єврокубках - це складно в психологічному плані. Тому зіграй перший поєдинок в Києві невідомо чи пройшла б далі «Валенсія», - цитує Ігоря Петрова «Футбол 24».