«Незважаючи на проблеми, які виникли у динамівців, кияни змогли продемонструвати футбол хорошої якості на полі «Валенсії». Два поєдинки на виїзді в єврокубках - це складно в психологічному плані. Тому зіграй перший поєдинок в Києві невідомо чи пройшла б далі «Валенсія», - цитує Ігоря Петрова «Футбол 24».