- Вітаємо з першим тренуванням у складі збірної. Які враження і настрій?
- Дякую за привітання, дуже приємно (посміхається). Після двох вихідних всі хлопці приїхали в розташування збірної з гарним настроєм, з ним же вийшли на тренування і, на мій погляд, добре відпрацювали. Тепер будемо ретельно готуватися до товариського матчу проти США.
- Як вас прийняли в колективі?
- Я в складі «Динамо» вже грав майже проти всіх команд у Прем'єр-лізі. А що стосується колективу, мене нормально, швидко прийняли. До того ж у збірній сім моїх одноклубників, плюс Зозуля, Морозюк, Бойко - хлопці, з якими я дуже багато часу провів у молодіжному складі і в другій команді «Динамо». Тому мені було легко порузумітися з ними.
- Як ваші батьки поставилися до виклику в збірну? Як відреагували, коли ви їм сказали цю новину?
- Зраділи, звичайно, привітали мене.
- Чи була у вас розмова з Михайлом Фоменко?
- Ні, ще не було. Було теоретичне заняття, присвячене розбору гри і тренуванню. Думаю, розмова ще попереду.
- Чи розраховуєте вийти на поле в грі з США?
- Це вирішувати головному тренеру. Я хочу подякувати йому за те, що викликав до збірної. Я готовий і в складі «Динамо», і в складі національної збірної виходити на поле і грати весь матч.
- Трохи провокаційне запитання: які у вас стосунки з В'ячеславом Шевчуком, який також грає на лівому фланзі захисту?
- Нормальні, робочі стосунки. У нас спільна справа, так що тут не може бути ніяких проблем. Сьогодні спілкувалися з ним, на тренуванні разом виконували вправи, так що все абсолютно нормально.
- Що знаєте про збірну США?
- Нам про неї вже трохи розповідали. Говорили, що у них усі хлопці досить атлетичні, багато хто грає в англійській Прем'єр-лізі. Це вже не та збірна США, яка була раніше. Зараз це дуже сильна команда, потрібно найсерйознішим чином до неї готуватися і віддаватися на полі на всі сто відсотків.
- Як ставитеся до того, що матч перенесли з Харкова на Кіпр?
- Дуже шкода, що ми не граємо в Україні, для своїх фанів, і не можемо порадувати уболівальників. Але у зв'язку зі сформованою ситуацією в країні - нічого не поробиш, доводиться миритися з переносами.