У 2003 році Мігел Велозу брав участь в домашньому для Португалії чемпіонаті Європи серед юнаків до 17 років, а зараз готується зіграти на дорослому чемпіонаті світу в Бразилії.
Півзахиснику київського «Динамо», який брав участь у фінальних стадіях чемпіонату світу-2010 та ЄВР-2012, де португальська збірна дісталася до півфіналу, дуже хочеться зіграти на черговому великому міжнародному турнірі.
- Мені випала чудова можливість поїхати на Кубок світу в ПАР і насолодитися цим турніром. - Грати на «мундіалі « - мрія будь-якого футболіста. Особливо в Бразилії, де вболівальники просто обожнюють футбол. Це буде особливий і незабутній чемпіонат.
Велозу розуміє, що здобути путівку в плей-офф його команді буде непросто, враховуючи суперників на групі А.
- Збірна Німеччини - претендент на перемогу в будь-якому турнірі. - Також (в одній кампанії) з нами Сполучені Штати, де футбол продовжує розвиватися, і збірна Гани, у якої вже є перемоги в турнірах на африканському континенті. Ця цілком конкурентоспроможна команда, вона дуже сильна, - зазначив 27-річний футболіст.