17 листопада 2012-го року Дмитро Хльобас запам’ятав на все життя. Саме в цей день він вперше з’явився на полі в складі першої команди київського «Динамо». Ось тільки дебют виявився не надто вдалим. Олег Блохін випустив 18-річного форварда здобувати перемогу в грі з донецьким «Металургом», та кияни в підсумку зазнали поразки.
Олег Блохін для себе висновки зробив та відправив Хльобаса назад в дубль, де він грав півтори сезони, а потім почав їздити по світу в пошуках ігрової практики та стабільності. «Говерла», «Ворскла», мінське «Динамо». Взимку Дмитро повернувся до рідного клубу і нарешті дочекався чергового шансу. А все завдяки тому, що Жуніор Мораєш, за чутками, однією ногою в «Шахтарі», а Мбокані – занадто дороге задоволення для клубу.
Олександр Хацкевич виділив Хльобасу у всього 15 хвилин. Але й цього форварду вистачило, щоб відзначитись голом. Дмитро скористався пасом Буяльського та реалізував вихід один на один з воротарем. До слова, для Хльобаса – це вже 20-й гол в Прем’єр-лізі. При цьому він взяв участь в 65-ти поєдинках, тобто забиває майже в кожній третій грі. Чи переконає це тренерський штаб «Динамо»?