Бенджамін Вербич: «В Києві все в три-чотири рази дешевше, ніж в Копенгагені»

Динамо Київ 19 Березня, 16:26 1822
Бенджамін Вербич: «В Києві все в три-чотири рази дешевше, ніж в Копенгагені» | 19-27
Півзахисник «Динамо» Бенджамін Вербич розповів про процес адаптації в столичному клубі.

- Як ти прижився в Києві? Твої перші враження від міста?

- Просто супер, дуже красиве. Я тут вже освоївся, швидко звик і до міста, і до людей, і до партнерів по команді. Відчуваю себе тут дуже комфортно.

- Улюблені місця для романтичних прогулянок з'явилися?

- Поки з'явився тільки улюблений ресторан - Ману. Там готують страви перуанської кухні.

- До речі, як тобі київські ціни? Драговичу, коли він тільки приїхав, здалося все дорого.

- Ну, це просто він в Данії не жив. Я після «Копенгагена», навпаки, був приємно здивований. В Києві все в три-чотири рази дешевше.

- Ти - новачок в команді. Як щодо дідівщини?

- Ні-ні, поки ніхто не вдає з себе начальника, всі мене прийняли добре і ставляться до мене, як до друга. А на виїздах живу в одному номері з Піваричем. Все-таки, говоримо з ним фактично однією мовою.

- Авто водиш акуратно або любиш покататися з вітерцем?

- Машину я поки не купив, але, думаю, незабаром це зроблю. А щодо швидкої їзди - це не для інтерв'ю.

- А що завжди можна знайти в твоєму холодильнику?

- Пиво. Жартую! Завжди є якісь солодкі десерти. Вечорами, коли дивлюся телевізор, люблю дістати з холодильника що-небудь смачне, - сказав Вербич.