Дмитро Селюк: «Найближчим часом чимало іноземців будуть просити керівництво своїх клубів розірвати з ними угоди»

Динамо Київ 4 Березня, 15:41 770
Дмитро Селюк: «Найближчим часом чимало іноземців будуть просити керівництво своїх клубів розірвати з ними угоди»   | 19-27
Футбольний агент Дмитро Селюк вважає, що відхід з «Чорноморця» п'яти гравців - серйозний крок на шляху до масової втечі футболістів з українського чемпіонату.

Футбольний агент Дмитро Селюк вважає, що відхід з «Чорноморця» п'яти гравців - серйозний крок на шляху до масової втечі футболістів з українського чемпіонату.

Селюк впевнений, що відхід п'яти легіонерів з «Чорноморця» означає початок масової втечі гравців з українського футболу. Ситуація може змінитися, тільки якщо з'явиться ясність з термінами відновлення чемпіонату країни.

- Футболісти українських команд стали мимовільними заручниками тієї важкої суспільно-політичної ситуації, яка склалася в країні, - поділився своєю думкою з «Известиями» Селюк. - Відразу професійні гравці різних національностей не тільки позбулися ігрової практики, але ще й потрапили в ситуацію, коли є реальні підстави турбуватися за власну безпеку і за безпеку своїх близьких, своїх сімей.

- Випадок з відходом одразу п'яти футболістів з футбольного клубу «Чорноморець», впевнений, буде далеко не єдиним в українському чемпіонаті. Найближчим часом чимало гравців, в першу чергу іноземців, проситимуть керівництво своїх клубів розірвати з ними угоди. І їх прохання абсолютно обгрунтовані. Якщо найближчим часом ситуація на Україні ніяк не зміниться, не почне поліпшуватися, чи не з'явиться конкретика щодо подальшого розвитку футболу в країні, то в українському чемпіонаті почнеться масова втеча футболістів. Багаті клуби ще якось зможуть утримати своїх лідерів, якщо сильно постараються, а от бідним клубам доведеться досить важко. У цій ситуації досить страшно за майбутнє національного чемпіонату і всього українського футболу в цілому, - додав Дмитро Селюк.