»Після медогляду ми поговорили з лікарями і дійшли однієї думки… Підтвердився той діагноз, що поставили мені у Бельгії: три тижні без футболу, надрив задньої поверхні стегна. Немає сенсу форсувати події зараз. При всьому бажанні нереально зараз виступити», - розповів Яремчук каналу «Футбол 1».
Роман Яремчук: «Діагноз підтвердився: три тижні без футболу»
Нападник бельгійського «Гента» - про свій від'їзд із табору збірної України через травму.