Останнім часом перед матчами «Динамо» вболівальників на НСК «Олімпійський» розважає симпатична дівчина-діджей. Її звуть Анастасія Виговська, а в тусовочних колах вона відома, як DJ Anesty.
Її почали залучати до розігріву публіки тільки в цьому сезоні. Вперше вона з'явилася на стадіоні перед грою з «Маріуполем» і з тих пір відіграла на восьми матчах, в яких кияни 6 раз виграли, одного разу зіграли внічию і один раз програли. Непогана статистика.















