Команда друзів Зідана і Роналдо зіграла із «Янг Бойз» у благодійному матчі (ВІДЕО)

Світовий футбол 4 Березня, 22:04 2843
Команда друзів Зідана і Роналдо зіграла із «Янг Бойз» у благодійному матчі (ВІДЕО)      | 19-27
У вівторок, 4 березня, у швейцарському Берні пройшов благодійний товариський матч, організований для збору коштів на допомогу постраждалим від тайфуну на Філіппінах.

У матчі, який відбувся в рамках щорічної акції «Матч проти бідності», взяли участь команда друзів Роналдо і Зідана та «Янг Бойз» (8:6).

За команду друзів Зідана і Роналдо грали Луїш Фігу, Паоло Мальдіні, Фернандо Йерро, Фабіо Каннаваро, Робер Пірес, Патрік Вієйра, Фредді Юнгберг, Павел Недвед, Стів Макманаман і Давор Шукер та багато інших.

Очолював збірну зірок Руд Гулліт, а обслуговував матч П'єрлуїджі Колліна.