Контрольний матч з аматорською командою із Київської області команда Хацкевича виграла з рахунком 3:1.
Сьогодні відбувся черговий спаринг «Динамо-2». Гостями та суперниками киян стали футболісти команди «Рубін» (Пісківка Бородянського району), яка виступає в чемпіонаті Київської області. Цей спаринг, судячи з усього, став останнім перед виїздом на збори до Туреччини.
Незважаючи на те, що динамівці почали матч впевнено, пропустили вони першими. Швидка атака пісківцев по правому флангу завершилася сильним і точним ударом Романа Пахолюка в дев'ятку (цей футболіст раніше багато років виступав у Казахстані, був володарем кубка цієї країни). Втім, ще до перерви господарям вдалося відігратися. Хльобас протягнув м'яч по лівому флангу і прострілив, а Гемега добив його у ворота.
На початку другого тайму пісківці заробили небезпечний штрафний, і все той же Пахолюк ледь не подвоїв рахунок, але м'яч прийняла на себе поперечина. Після цього підопічні Хацкевича накрутили темп і перемістили гру на чужу половину поля. Міг виводити вперед киян Окодува, який підтримує форму в динамівській другій команді, проте м'яч прийняла на себе штанга. Ще в кількох моментах воротар і захисники «Рубіна» рятували свої ворота в складних ситуаціях. Але незабаром швидко розіграна комбінація завершилася точним ударом з правої від Акубардії, а остаточний рахунок встановив Окодува, який забив з близької відстані.
Динамо-2 (Київ) - Рубін (Пісківка) - 3:1
Голи: Гемега, 29, Акубардія, 60, Окодува, 77 - Пахолюк, 22
«Динамо-2»: Волинець (Бонь, 46) Трубочкін, Скидан, Сірник, Акубардія, Цибульник, Морозенко, Гемега, Каверін (Окодува, 46) Шваб, Хльобас.
Старший тренер: Олександр Хацкевич.
«Рубін»: Панчук (Химич, 70), Бобошко (Адамов, 46), Литовченко, новачок (Фурсенко, 46) Кабанюк (Панченко, 60) Головко, Пахолюк (Драгомирецький, 70), Швидкий (Портянкін, 46), новачок (Паливода, 46), новачок (Еньков, 80), Штонденко (Лідінфу, 46).
Головний тренер: Олександр Єжаков.