Футболіст збірної України Артем Федецький розповів каналу «Футбол 1» про важливе завдання на гру проти збірної США.
- Ми граємо за свою країну, за національну збірну. Звичайно, хочеться в завтрашньому матчі перемогти. Дай Бог, у нас все вийде, і цю перемогу ми подаруємо нашим уболівальникам, нашому народу в знак підтримки. Що б не сталося, ми з ними, ми так само патріоти своєї країни, - цитує Федецького канал «Футбол 1».