«Станом на сьогодні ФФУ - верхівка корупції і фальсифікації в українському футболі. Під шумок революції фабрикуються і фальсифікуються рішення і справи. Повна безкарність, якою користується керівництво і заохочує підлеглих, просто жахає. Поки гравці та клуби все ще не зрозуміли, що цих людей потрібно змести з футбольної карти України, як рудимент. Але зовсім скоро вони отримають мінімум десяток справ у цивільних судах. Зараз вже розроблено механізм, як уникнути залучення футболіста до відповідальності за звернення до суду. І зовсім скоро, якщо це свавілля не закінчиться, то їх чекає доля всім відомого товариша, про якого нещодавно сказав Ігор Валерійович Коломойський.
Цинізм цих функціонерів вражає.
Конкретики поки не буду розголошувати, але для прикладу задам лише одне питання, - хто, коли і чому дозволив ФК «Волинь» реєструвати гравців?
Є відповідь, а є спроба відмазки. Як маніпулюють ? Дуже просто - самого рішення ніхто не бачив. Його просто нікому не показує!
Тому в текст рішення можна включити або виключити окремо взятого гравця. Залежно від необхідності, важливості, і, може бути, чогось ще. Чого ще? Спробуйте самі здогадатися. Інакше всі сторони були повідомлені, кого включили в «список боржників», а хто не потрапив. І питання, а чому не потрапив?
Якщо я помиляюся і не правий, чому ніде немає ні слова про виконання клубом рішення? Напевно, тому що можна не вгадати зі «списком боржників».
Це, як мінімум. Ігнорування розгляду заяв та звернень, порушення власних рішень, порушення процедурного регламенту і дисциплінарних правил - ось неповний список самих звичайних щоденних буднів Федерації.
Мені шкода і дуже не хочеться про це говорити сьогодні, коли країні зовсім не до цього, але мовчати теж не можна, так як під шумок революції деякі стряпачі готують свої брудні справи», - пише Сирота на своїй сторінці у Facebook.