Увечері команда розділилася на дві групи. Гравці, які вийшли вчора у стартовому складі, за винятком Степаненка та Матвієнка, здійснили пробіжку набережною. Згодом у цієї групи було фітнес-заняття, масаж та сауна.
Решта команди провела тренування на вже знайомих їй полях футбольного центру «Марбелья». Після розминки на хлопців чекали тактичні вправи, змінні квадрати, відпрацювання колективних дій в обороні та атаці.