Футболісти першої команди і дубля розбилися на команди «зелених» і «червоних». Склади були змішані, однак серед «зелених» переважали гравці основи, інформує dynamomania.com.
Матч завершився внічию 1:1, у «зелених» гол на рахунку Мбокані, у «червоних» відзначився Алєксєєв.
Нагадаємо, що під час відсутності збірників динамівці працюють об'єднаним складом, що включає гравців першої, молодіжної та юнацької команд (всього 22 польових гравця + воротарі), до якого також входять Александар Пантич, Олег Гусєв, Микита Корзун, Жуніор Мораєс.