Півзахисник «Динамо» Владислав Калітвінцев продовжує відновлюватися після перелому щелепи, отриманого в результаті нападу невідомих у центрі Києва 17 лютого.
Владислав бадьорим голосом запевняє, що вже почувається краще, тренується за індивідуальною програмою, виконуючи вправи у тренажерному залі:
- Зі мною все гаразд, одужую, поки інших новин немає. 10-го березня знімуть спеціальні шини, після цього можна буде розпочати бігову роботу. Зараз займаюся в тренажерному залі. Мені дозволено виконувати майже всі вправи, головне тільки - не бити по м'ячу. Настрій хороший, щоправда, говорити трохи важкувато.Повністю щасливим буду, коли приєднаюся до всіх інших хлопців і почну працювати на футбольному полі.