Через перенесення матчів 20-го туру Прем'єр-ліги і паузу, що утворилася у зв'язку з цим, тренерський штаб київського «Динамо» на чолі з Олегом Блохіним запланував проведення товариського матчу.
Суперником «біло-синіх» стане ужгородська «Говерла», яка займає 13-е місце за підсумками першої частини чемпіонату УПЛ.
Зустріч відбудеться в неділю, 9 березня, на полі №6 динамівської бази в Кончі-Заспі. Початок о 17:00.
Запрошуємо динамівських уболівальників на цю товариську гру!