«Динамо» провело екскурсію на своїй базі для дітей із зони АТО

Динамо Київ 29 Березня, 16:24 609
«Динамо» провело екскурсію на своїй базі для дітей із зони АТО | 19-27
Незважаючи на перерву у зв'язку із матчами збірних, на заміській клубній базі в Кончі-Заспі було людно.

Спеціальну екскурсію до «святая святих» найтитулованішого клубу країни для дітей із зони АТО в рамках соціальної роботи з уболівальниками провів Фан-клуб ФК «Динамо» (Київ).

Гостям на базі показали всі найпотаємніші куточки головного корпусу – конференц-зал, сауну, басейн, кімнати, де мешкають футболісти, їдальню та інше. Діти мали змогу побачити, у яких умовах живуть, тренуються та відпочивають їхні кумири. Також завітали на стару базу, де мешкають футболісти молодіжного складу, манеж та тренувальні поля.

Мрії здійснюються разом із Фан-клубом ФК «Динамо» Київ!