Олексій Михайличенко: «Не хотів грати матч з Грецією в Донецьку»

Збірна України 30 Березня, 07:38 621
Олексій Михайличенко: «Не хотів грати матч з Грецією в Донецьку» | 19-27
Екс-наставник «Динамо» та збірної України Олексій Михайличенко, який сьогодні святкує своє 55-річчя, зізнався, що не хотів грати матч плей-офф до ЧС-2010 проти Греції у Донецьку, а також розповів, що його кар'єра могла скластись зовсім іншим чином.
«Мій перший перехід повинен був відбутися не в «Сампдорію», а в «Рому». І перший контракт у мене був підписаний саме з «Ромою». Але команди між собою не домовилися.

Це був 1989 рік, вся команда полетіла в Америку, а я залишився на операцію. Всі витрати на себе взяла «Рома», президентом якої був Діно Віола. Він дуже хотів, щоб я грав у нього. Відновлення після операції я проводив на базі «Роми». До речі, цей контракт з «Ромою» у мене вдома зберігається. І я можу тільки здогадуватися про заковики між клубами, які завадили трансферу.

Найгірший момент у тренерській кар'єрі? Мені неприємно згадувати те, що сталося в Донецьку (плей-офф до ЧС-2010 – прим. «Футбол 24»). Я передчував щось недобре. Не хотів грати з Грецією саме в Донецьку. Не через ставлення до «Шахтаря», просто були стадіони, які справді нам допомагали – це Львів, Дніпро, Харків. У Донецьку, на жаль, нефутбольна обстановка була.

Саме місце проведення поєдинку, склалося враження, було призначено в наказовому порядку. Не знаю, від кого виходила ініціатива – від Януковича або когось ще», – цитує Михайличенка Football.ua з посиланням на журнал «Футбол».