Віце-президент «Маріуполя»: «Сподіваюся, фанатам «Динамо» на вокзалі ночувати не доведеться»

Динамо Київ 30 Березня, 08:32 590
Віце-президент «Маріуполя»: «Сподіваюся, фанатам «Динамо» на вокзалі ночувати не доведеться» | 19-27
Віце-президент «Маріуполя» Андрій Санін поділився очікуваннями від поєдинку 25-го туру УПЛ проти київського «Динамо», який запланований на неділю, 1-го квітня, о 17:00 за київським часом.
«Візит президента? Це поки на рівні чуток. Хтось запустив фейк, а у нас такої інформації немає. Перенесення було викликано, скажімо так, організаційними моментами. Клуб отримав клопотання від Маріупольської міськради про перенесення часу матчу. Ми його підтримали і звернулися з ним в Прем'єр-лігу. Так, ми понесли при цьому деякі фінансові витрати - довелося переробляти білборди, афіші, але це - наш головний біль, і ми з нею впораємося.

Як бути динамівським уболівальникам, які через перенесення не встигнуть до відправлення київського поїзда (18:47)? Ми працюємо над тим, щоб у них не виникли такі складності. Ще не готовий озвучувати, що саме ми робимо, але над цим питанням працюємо. Сподіваюся, на вокзалі нікому ночувати не доведеться», - зазначив Санін.